Sveiki atvykę į DTR Group svetainę!

Mūsų tikslas aiškus: išgirsti kliento poreikį.
Analizuojame kiekvieną mums patikėtą projektą ir stengiamės efektyviai optimizuoti transportavimo ir laiko kaštus.
Mes įgyvendiname individualius logistikos sprendimus (LT/ES/NVS), kurie yra specifiniai jūsų versle.

Kvalifikuoti įmonės specialistai ne tik įsiklausys į Jūsų poreikius, bet ir bendraus Jums patogia kalba (Lietuvių, Rusų, Lenkų, Anglų ar Vokiečių kalbomis).

Logistikos procesus patikėję mūsų specialistų komandai, galėsite būti užtikrinti, dėl maksimalios atsakomybės, visiškos informacijos pateikimo ir mūsų teikiamų paslaugų draudimo.

Mūsų darbas grindžiamas patikima partneryste ir rekomendacine plėtra.
Tarptautinis ir vietinis krovinių gabenimas keliais pagrindinė veikla.
Įmonės vairuotojai vieni iš daugelio kandidatų, atitinkantys nustatytus griežtus įmonės reikalavimus.

DTR Group šiuo metu subūrė 5 kvalifikuotų Internetinių Technologijų specialistus, kurie kuria įrankį, kuris leis mūsų esamiems ir būsimiems partneriams vieno mygtuko paspaudimų valdyti visiškai visus procesus susijusius su logistika.

Mes – atsakome į klausimus.
Nedelskite ir susisiekite su mumis: +370 616 96 997 arba el.paštu: info@dtr.lt

0
Metų patirtis
0
Komanda
0
Krovinių kiekis per metus
0
Patenkinti klientai

Logistikos ir transportavimo sprendimai

Krovinių gabenimo paslaugoms mes naudojame matematinius algoritmus ir sukauptą žinių bazę, kuri padeda efektyviai ir maksimaliai ekonomiškai naudingai teikti paslaugas. Krova nuo 0,1t iki 24t. Naudingas tūris nuo 1m3 iki 120m3 . Mūsų komanda visada pasiruošę visą dėmesį skirti Jusų užklausai ir atsakyti į visus klausimus bei pateikti Jums tinkamiausius logistikos sprendimo būdus.

8 metai kartu.

Vertiname kiekvieno kliento pasitikėjimą ir bendradarbiavimą kartu su mumis, kurį užsitarnavome per septynerius veiklos metus. Kartu su jumis įgijome patirties ir galime sklandžiai organizuoti klientų gamybinių žaliavų gabenimą ir kitas jūsų verslui būtinas paslaugas ar produktus.

Įmonės vertybės

Mūsų įmonė užtikriną saugų krovinių gabenimą, gabenimo taisyklų laikymasi, tinkamą krovinio tvirtinimą, tikslingų maršrutų parinkimą.

Mūsų įmone pasitiki daugiau nei šimtas pastovių klientų, kurių krovinius gabename kasdieną.

Įmonės misija

Kaupti žinių bazę. Plėsti regionus ir paslaugų spektrą. Kurti pridetinę vertę įmonėms ir tiesiogiai su mumis dirbantiems asmenims.